EGO

Bardzo osobisty płytowy debiut wokalistki, autorki tekstów i muzyki – Pati Cze.

Płyta "EGO" zawiera w sobie różne stylistyki, można ją określić jako pop-art z momentami smooth-jazzowymi. Piękna, nastrojowa, akustyczna muzyka. Klasyczny fortepian oraz kontrabas przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego i sekcji dętej. Artystka tworząc muzykę i słowa na płytę czerpała inspiracje ze swojego życia, codzienności oraz intensywnych przeżyć. Do jednego utworu "W błękit świat zmieniasz mi" muzykę specjalnie napisał Wojciech Młynarski.

Album "EGO", to efekt współpracy dwóch znakomitych producentów, aranżerów: Grzecha Piotrowskiego (twórcy World Orchestra, nominowanowanego w dwóch kategoriach do nagrody Fryderyków 2013) oraz Pawła "Bzima" Zareckiego (m.in. producenta Anny Mari Jopek). Na płycie zagrali jedni z najlepszych sidemanów w Polsce, m.in. Michał Barański na kontrabasie, Robert Luty na perkusji oraz Przemysław Kostrzewa na trąbce. Akompaniowali ATOM STRING QUARTET. Na płycie usłyszeć można również dźwięki tabli, na której zagrał gość z Indii Rahul Pophali oraz duduka w wykonaniu Grzecha Piotrowskiego.

"EGO", to nie tylko muzyka, ale również przesłania – EGO pozytywnie, czyli promowanie samoświadomej postawy. EGO, to według artystki, postawa pro JA, na równi z resztą świata. To samoświadomość i szacunek do siebie oraz rozwój. Wszystkie działania stworzone wokół projektu, to prawdziwa Pati Cze – jako kobieta, artystka, człowiek. Tylko prawda - autentyczność, to pierwszy stopień w byciu EGO pozytywnym. Do płyty dołączone są przesłania – EGO pozytywnie oraz EGO! EKO! Obydwa odzwierciedlają styl życia artystki i to, co jest dla niej ważne.

PatiMuzoFilia

"Patimuzofilia" to autorski projekt Patrycji Kawęckiej, którego zadaniem jest pokazania wielkiej pasji do muzyki i śpiewania. Patrycja poprzez swoje kompozycje wyraża przede wszystkim jej emocje. Charakterystycznym elementem są niebanalne melodie, ale łatwo wpadające w ucho. Można w nich usłyszeć korzenie muzyki klasycznej oraz słowiański kolor i głębię. Ambitna muzyka, niezwykle komunikatywna, urzekająca prostotą brzmień, równowagą środków stylistycznych i wykonawczych.