separator separator separator

Pochodzi z Radomia. Zadebiutowała na scenie mając cztery lata. Od dziecka wyrastała w duchu muzyki, teatru i tańca. Jest absolwentką ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie fletu poprzecznego (I i II stopień) oraz ZPSM im. Fryderyka Chopina "Bednarska" w Warszawie na wydziale piosenki. Roczny pobyt na Akademii Muzycznej w klasie fletu uzmysłowił jej miłość do... śpiewania, dlatego zmieniła Akademię i kierunek studiów. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach  (kierunek: jazz i muzyka estradowa).

Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów piosenki oraz uczestnik wielu warsztatów muzycznych, podczas których współpracowała z takimi muzykami jak Cezary Konrad, Włodzimierz Pawlik, Lora Szafran, Ewa Cybulska, Joanna Zagdańska, Stanisław Fijałkowski, Jarosław Staniek, Tomasz Bajerski, Michał Juszczykiewicz. Wystąpiła na Eurowizji w 2008 r. z Isis Gee (background vocals). W ostatnim czasie współpracowała z Borysem Szycem, Krzysztofem Herdzinem, Wojciechem Młynarskim, Grzegorzem Piotrowskim, Pawłem Bzimem Zareckim.

Jest nauczycielką emisji głosu w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu, współpracuje z Warsztatową Akademią Musicalową WAM. Mieszka z rodziną 500m za Warszawą, gdzie wiedzie żywot człowieka szczęśliwego i muzycznego.